ترمیمی زیبایی و طراحی لبخند

از اقدامات تخصصی در این بخش می توان به موارد زیر اشاره کرد:


1-پر کردن دندان با آمالگام یا کامپوزیت

دندانپزشکان متخصص ترمیمی دندانهای دارای پوسیدگی را مداوا می‎نمایند. آنها به کمک مواد اختصاصی ترمیم دندان، نظیر کامپوزیت یا مواد همرنگ دندان و یا آمالگام که ماده‎ای با نمای نقره‎ای و فلزی است اقدام به ترمیم دندان‎های پوسیده می‎نمایند. دندان‎ها بر حسب میزان پوسیدگی، در سطوح متفاوت طبقه بندی شده و در واقع  سطح و حجم پوسیدگی است که سبب می شود متخصص ترمیمی تکنیک ترمیم دندان را انتخاب و متناسب با نیاز بیمار تغییر دهد.


2- طراحی لبخند

بیمارانی که از بدرنگی یا بدشکلی دندان های جلویی خود ناراضی هستند با کمک این روش می توانند در یک جلسه توسط متخصص ترمیمی و زیبایی اقدام به زیبا سازی این دندان ها نموده و از لبخندی زیبا بهره ببرند. در این روش دندان ها حداقل تراش را می خورند و نیازی به مداخلات لابراتواری نیست.


3- بلیچینگ یا سفید کردن دندان ها

در این فرایند متخصص ترمیمی و زیبایی با بهره گیری از مواد و یا دستگاه های تابش نور ویژه و یا حتی لیزر می تواند رنگ دندان ها را تاچند درجه روشن‎تر نمایند. در روشی دیگر، دندانپزشک متخصص با قالبگیری از دهان بیمار اقدام به ساخت یک قاشک اختصاصی و منطبق بر قوس دندانی بیمار نموده و سپس به بیمار مواد سفیدکننده دندان را داده و پس از آموزش وی، این امکان را برای بیمار فراهم می نماید که وی بتواند در منزل توسط خودش اقدام به سفید کردن دندان هایش نماید.

.


با ما تماس بگیرید

bahareh.tabarsi@gmail.com
02122369390