تلفن:22369390

اینستاگرام: dr.tabarsi

ونیر کامپوزیت

بیمارانی که از بدرنگی و بدشکلی دندان های جلویی خود ناراضی هستند میتوانند با ونیر کامپوزیت اقدام به زیباسازی دندانها نموده و از لبخندی زیبا بهره ببرند. در این روش دندانپزشک متخصص زیبایی با مهارت، دانش تخصصی و هنر دست خود، کامپوزیت را روی دندان بیمار فرم می دهد و نواقص، بدشکلی و بدرنگی دندانها را برطرف می کند و بصورتی بسیار زیبا شکل می دهد.

این روش بدون تراش یا با  تراش بسیار اندک انجام می شود لذا آسیبی به دندانها وارد نمی شود و بر خلاف لمینت سرامیکی نیازی به مداخلات لابراتواری ندارد لذا هزینه کمتری نیز دارد. بیمارانی که بین دندانهایشان فاصله وجود دارد یا دندانها نامنظمی خفیف تا متوسط دارند و در یک ردیف نیستند میتوانند با ونیر کامپوزیت بدون ارتودنسی و در یک جلسه این فاصله را ببندند و نامنظمی دندانهایشان را نیز اصلاح کنند. همچنین اگر دندان شکستگی یا پوسیدگی داشته باشد و یا برای اصلاح رنگ دندانها نیز می توان از ونیر کامپوزیت استفاده نمود.


 بعد از ونیر کامپوزیت                                                                       قبل از ونیر کامپوزیت

جججججج


قبل از شروع درمان کامپوزیت با رنگ های مختلف بر روی دندان بصورت آزمایشی فرم داده می شود. بنابراین بیمار براحتی با توجه به سلیقه و راهنماییهای متخصص زیبایی نوع کامپوزیت خود را بصورت آگاهانه انتخاب می کند.این روش طی یک جلسه که 4 الی 5 ساعت بطول می انجامد  توسط متخصص زیبایی انجام می شود.

دوام ونیر کامپوزیت چقدر است؟

دوام این روش مانند هر کار زیبایی به عوامل متعددی بستگی دارد که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

انجام درمان توسط متخصص، استفاده از مواد مرغوب و با کیفیت بالا، انتخاب صحیح بیمار برای این درمان، رعایت بهداشت و عادات غذایی بیمار

ونیر کامپوزیت یکی از درمانهای بسیارحساس و ظریف در دندانپزشکی می باشد لذا تمام مراحل درمانی در کلینیک تخصصی دکتر طبرسی توسط متخصص زیبایی مجرب و با مرغوبترین مواد دندانپزشکی انجام می گیرد.

تلفن:22369390

اینستاگرام: dr.tabarsi

با ما تماس بگیرید

آدرس: تهران- سعادت آباد- میدان فرهنگ- سرو شرقی- بعد از بیمارستان پارسیان- پلاک 27- طبقه سوم- واحد 7
bahareh.tabarsi@gmail.com
02122369390